Plan-3


بودجه جدید دولت انگلیس برای امکانات رفاهی سالمندان
دولت انگلیس با اختصاص بودجه ۳۰۰ میلیون پوندی به امکانات رفاهی سالمندان در این کشور به آنها کمک می‌کند که مستقل‌تر زندگی کنند.
 
به گزارش اندیشه کیمیا، این بودجه چند میلیون پوندی که به گسترش محصولات و خدمات ویژه سالمندان منجر می‌شود به آنها کمک می‌کند بتوانند مستقل زندگی کنند و بنابراین با بهره‌مندی از این امکانات می‌توانند مدت زمان طولانی‌تر در خانه بمانند در عین حال نیازهای روزمره خود را نیز برطرف کنند.
 
این بودجه ۳۰۰ میلیون پوندی به ارتقای سلامت روانی و جسمی افراد سالخورده و پیر کمک می‌کند و همچنین دولت انگلیس بودجه ۴۰ میلیون دلاری مازادی را برای موسسه تحقیقات زوال عقلی انگلیس فراهم می‌سازد.
 
دولت انگلیس اعلام کرده است: به دنبال آن هستیم تا سال ۲۰۲۰ بهترین کشور در جهان در زمینه ارائه خدمات مراقبت از بیماران مبتلا به زوال عقلی و تحقیقات در این حوزه باشیم.
 
اکنون انتظار می‌رود ۱۰ میلیون نفر از مردم انگلیس به سن ۱۰۰ سالگی برسند و این طرح دولت انگلیس به سالمندان کمک خواهد کرد تا برای مدت زمان بیشتری بتوانند در خانه‌های خود بمانند، با تنهایی مقابله کنند و در عین حال به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشند و همچنین بتوانند در آرامش و استقلال بیشتری زندگی کنند.
 
به گزارش روزنامه تلگراف، دولت انگلیس اظهار کرد: بالا رفتن میانگین سنی جمعیت، نیازهای جدیدی را به تکنولوژی‌های مراقبتی نوین، مدل‌های اسکان مختلف و طرح‌های جدید پس انداز برای دوران بازنشستگی بوجود می‌آورد.
 
منبع: ایسنا
برچسب‌ها

Plan-4

بالا