Plan-3


تبلیغات در پایگاه خبری اندیشه کیمیا
محور مقاومت فلسطین را آزاد خواهد کرد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان ضمن اعلام اینکه برخی تلاش ها برای ضربه به ایران، به جایی نخواهد رسید؛ افزود ایران همچنان در کنار محور مقاومت خواهد بود و این محور، فلسطین را آزاد خواهد کرد.

به گزارش اندیشه کیمیا ، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان در دیداری رسانه ای تأکید کرد مسأله فلسطین، مسله تمام کشورهای منطقه است و حزب الله از ابتدای شکل گیری، تصمیم قاطع به آزادی آن گرفته است.
بر اساس گزارش وبگاه خبری «العهد» لبنان، نعیم قاسم در این دیدار که با عنوان «مسئولیت رسانه ای پس از تصمیم ترامپ، حمایت از قدس و پایان اشغالگری» چهارشنبه (دیروز) در بیروت برگزار شد، گفت: اسرائیل صرفا قطعه ای از فلسطین را نمی خواهد بلکه کل فلسطین را می خواهد، زمان شکست ها تمام شد و زمان پیروزی ها فرا رسیده است؛ فلسطین آزاد خواهد شد و اسرائیل دیگر جایی در منطقه ما نخواهد داشت.
معاون دبیرکل حزب الله لبنان بر ضرورت آمادگی فرهنگی، سیاسی، افشای حقایق درباره اشغالگر و خطرات آن، توطئه استکبار بین المللی و روشن کردن تاریخ فلسطین و قدس تأکید کرد و افزود: جهان باید هر روز فریاد فلسطین را بشنود و سران کشورهای عربی باید بدانند حکومتشان بیشتر از آنچه تصور می کنند، در خطر است.
نعیم قاسم تصریح کرد: ما باید به محور مقاومت و در رأس آن ایران که این محور را رهبری و از آن حمایت می کند، افتخار کنیم و این افتخار را دربرابر جهان آشکارا فریاد بزنیم، ایران برای یاری ملت های منطقه تلاش زیادی انجام داده و (به همین دلیل) برخی طرف ها سعی می کنند آن را بشکنند و به آن تعرض کنند اما (حال) ایران ، خوب است و همچنان به حمایت از مقاومت ادامه خواهد داد.

منبع :  خبرگزاری فارس

Plan-4

بالا