Plan-3


به دنبال حضور بیشتر اسپانسرها در لیگ هستیم

اندیشه کیمیا _ مهدی توکلی در گفتگویی تلفنی افزود: از رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد و مرا برای حضور در کمیته لیگ انتخاب کرد. رئیس فدراسیون حساسیت ویژه‌ای به این بخش دارد و این موضوعی است که بخوبی از آن مطلع هستم. تلاش می‌کنیم تا برنامه‌های مورد نظر فدراسیون را در این بخش به نحو احسن اجرا کنیم تا زمینه برطرف شدن نقاط ضعف بخوبی فراهم شود.

وی گفت: تلاش می‌کنیم تا از تجربه کسانیکه در این بخش فعالیت داشته اند استفاده بهینه را داشته باشیم و با کمک خانواده کشتی برنامه هایمان را پیش ببریم تا در سال جاری موفق به برگزاری مسابقات لیگ در شرایطی بسیار خوب شویم.

توکلی افزود: برای اینکه بتوانیم عملکرد قابل توجهی در فصل جدید داشته باشیم باید بزودی با رسول خادم رئیس فدراسیون نشستی داشته باشیم تا برای انجام بهتر برنامه‌های مورد نظر هماهنگی‌های لازم انجام بگیرد. لیگ کشتی با عنوان ۳۰۰ روز در سال آغاز می‌شود. مسابقات ۱۰۰ روز نخست در ۸ منطقه و از هر منطقه یک تیم برگزار می‌شود. در ۱۰۰ روز دوم برترین‌های ۸ گروه نخست با یکدیگر رقابت می‌کنند و در پایان این مرحله ۳ تیم برتر راهی مسابقات ۱۰۰ روز سوم می‌شوند تا در کنار ۵ تیم حاضر در این لیگ برتر مسابقات لیگ برتر را با حضور ۸ تیم برگزار کنند.

وی درباره حضور بهتر و پر رنگ‌تر حامیان مالی در مسابقات لیگ باشگاهی گفت: ایجاد انگیزه زمینه حضور بهتر و بیشتر اسپانسر‌ها در لیگ را فراهم می‌کند و باعث می‌شود آن‌ها بتوانند فعالیتی طولانی مدت داشته باشند. تداوم حضور اسپانسر‌ها بسیار پر اهمیت است و مقوله‌ای خاص دارد. از نظر بعد تبلیغاتی نیازمند ایجاد جذابیت‌های لازم هستیم تا اسپانسر‌ها رغبت کافی برای تداوم حضور داشته باشند. تلاش می‌کنیم تا با برنامه ریزی امسال پر رونق‌تر از سال قبل پیش رویم تا زمینه حضور بیشتر اسپانسر‌ها در لیگ فراهم شود.

رئیس جدید کمیته لیگ فدراسیون کشتی در خصوص خریداری نامتعارف کشتی گیران برای حضور نیافتن در دیگر تیم‌ها افزود: در این شرایط نمی‌توانم اظهار نظر دقیقی داشته باشم، اما در این رابطه کمیته لیگ آسیب شناسی خواهد کرد تا با بررسی شرایط راهکار‌هایی هم برای برطرف شدن مشکل ارائه شود. باید آنالیز‌های لازم برای برطرف شدن این معضل انجام شود. بطور حتم با تدبیر رئیس فدراسیون و اقدامات خوبی که مسئولان قبلی کمیته انجام داده اند بزودی شاهد برطرف شدن مشکلات مربوطه خواهیم بود.

منبع:واحد مرکزی خبر

Plan-4

بالا