Plan-3


استارت کیانوش رستمی برای کاپ پادشاهی تایلند

تیم ملی وزنه برداری کار خود را از ۱۰ روز دیگر با حضور همه مدعیان آغاز می کند.

به گزارش اندیشه کیمیا و به نقل از "ورزش سه"، تیم ملی وزنه برداری که بعد از پایان رقابت های جهانی ۲۰۱۸ در ترکمنستان فعالیت خاصی نداشته و فقط چند نفر از جامانده ها در رقابت های قطرکاپ شرکت کردند، کار خود را از ۱۰ روز دیگر رسما استارت می زند.


طبق اعلام مربی تیم ملی طبق برنامه فعلی وزنه برداران از ۲۸ دی ماه در اردو حاضر می شوند و اولین برنامه پیش روی آنها نیز جام بین المللی فجر به میزبانی اهواز است که به عنوان یکی از مراحل گزینشی المپیک هم محسوب می شود.


علی اکبر خورشیدی فر در این خصوص گفت: ممکن است به خاطر مسابقات قهرمانی کشور که یک تا ۵ بهمن برگزار می شود، اردوی تیم ملی هم چند روزی به تاخیر بیفتد؛ اما فعلا برنامه ما شروع کار در همان تاریخ ۲۸ دی ماه است. همه مدعیان از جمله سعید علی حسینی، سهراب مرادی و علی هاشمی در این مرحله اردو دعوت می شوند چون رقابت های سختی را در سال ۲۰۱۹ پیش رو داریم.


وی درباره تداخل اردوی تیم ملی جوانان و بزرگسالان و حضور علی داوودی در هر ۲ رده سنی عنوان کرد: علی داوودی جزو سرمایه های وزنه برداری ایران است و باید از او به خوبی استفاده کنیم. احتمالا او در ابتدا با تیم جوانان به مسابقات قهرمانی جهان می رود و سپس به تیم بزرگسالان اضافه می شود. ما روی این وزنه بردار در فوق سنگین برای سال های آینده و حتی المپیک حساب باز کرده ایم.


مربی تیم ملی وزنه برداری در پایان درباره وضعیت مصدومیت سعید علی حسینی گفت: این وزنه بردار هم مصدومیتش تا حدودی رفع شده و این روزها تمرین می کند. فعلا زود  است که بخواهد تمرینات سنگین انجام دهد.


گفتنی است؛ اردوی تیم ملی وزنه برداری در شرایطی استارت می خورد که کیانوش رستمی این روزها به صورت شخصی خود را برای حضور در کاپ پادشاهی تایلند که در بهمن ماه برگزار می شود،‌ آماده می کند.

Plan-4

بالا