Plan-3


خانم گل فوتسال: دلم می خواست همه ملی‌پوشان در مراسم برترین‌ها باشند/ لیگ باید 8 تیمی شود

خانم گل فوتسال بانوان گفت: امیدوارم هر بازیکن فوتبال و فوتسالی حتی یک بار هم که شده انتخاب شدن در مراسم برترین ها را تجربه کند.

به گزارش اندیشه کیمیا، فاطمه اعتدادی که در مراسم برترین های لیگ فوتبال و فوتسال ایران به عنوان خانم گل فوتسال بانوان انتخاب شد در این مورد گفت: اولین تجربه ام بود و حس خیلی خوبی داشتم و امیدوارم همه بازیکنان فوتبال و فوتسال حتی یک بار هم که شده این حس را تجربه کنند. دلم می خواست همه بازیکنان تیم ملی در مراسم حضو داشته باشند اما بالاخره چند نفر در بخش های مختلف کاندیدا شده بودند.

او در ادامه افزود: یازده سال است که عضو تیم ملی هستم و برای بازی های مختلف لیگ، آسیایی و غیره برنامه ریزی داشتم. در کسب چنین عناوینی بحث یکی دو سال نیست بلکه یک پروسه یازده ساله است که تلاش و کار می کنم. علاوه بر این حدود دوسال است که به صورت تخصصی و با مربی خصوصی در حال تمرین هستم.

اعتدادی در مورد تمرین های اختصاصی خود بیان کرد: قبل از جام ملت های آسیا تمرین های خیلی سختی را پشت سر گذاشتم و شاید بتوانم بگویم حدود 80 درصد بازی هایم در آسیا تاثیرات این تمرین ها بود. در حال حاضر هم قبل از لیگ تمرین می کنم و در دوران بدنسازی هستم.

خانم گل فوتبال بانوان ایران با بیان اینکه هنوز با تیمی قرارداد نبسته ام بیان کرد: مشکل بزرگ لیگ برتر فوتسال بانوان اسپانسر است. هرچند اسپانسر زیاد است اما می گویند وقتی دیده نمی شویم چرا هزینه کنیم در نتیجه همه تیم ها با مشکل مواجه می شوند.

اعتدادی راهکار مشکلات لیگ را کاهش تعداد تیم های حاضر دانست و گفت: هر سال این را می گوییم اما قبول نمی کنند. به نظرم باید تعداد تیم های لیگ را کم کنند، مثلا هشت تیم ترو تمیز تشکیل دهند و بازی کنند. ولی 14 تیم تشکیل می دهند یک تیم نیمه راه ول می کند، تیم دیگر مشکلاتی دارد و تا آخر فصل نمی ماند.

خانم گل فوتسال بانوان ایران در پایان از خانواده، همسر، دوستان و مربیانش تشکر کرد و گفت: همیشه از طرف این عزیزان حمایت شدم به خاطر همین توانستم یه اینجا برسم و اینکه یکی از دلایل این عناوین را به دست آوردم این است که مطمئنا مورد توجه و حمایتشان بودم.

ایسنا

Plan-4

بالا