Plan-3


مدیر فرهنگسرای ملل در پرواز تهران-یاسوج درگذشت

عبدالرضا کردی، مدیر فرهنگسرای ملل و مولف بیش از 50 کتاب در پرواز تهران-یاسوج درگذشت.

به گزارش اندیشه کیمیا،هواپیمای مسافربری مسیر تهران به یاسوج متعلق به خطوط هواپیمایی آسمان در منطقه سمیرم در جنوب اصفهان به کوه دنا برخورد کرد. با اینکه هنوز امدادرسانان به محل سقوط هواپیما نرسیده‌اند اما به نظر می‌رسد که تمام سرنشینان این هواپیما جانباخته‌اند.  در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری صبح امروز (یکشنبه 29 بهمن‌ماه) عبدالرضا کردی، رئیس فرهنگسرای ملل نیز در این پرواز به همراه سایر مسافران و خدمه پرواز جان باخت.

روابط عمومی فرهنگسرای ملل در صحبت با ایبنا حضور عبدالرضا کردی در پرواز تهران-یاسوج را تایید کرد.
 

عبدالرضا کردی متولد ۱۳۴۲ در شهرستان بروجرد، روانشناسی دانشگاه کورلینز آمریکا رئیس مرکز جهانی آموزش و پرورش خلاق در مالزی بود. وی همچنین کارشناس برنامه‌های ستاد ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور، طراح مرکز خانواده درمانی اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و  طراح و رئیس اولین مرکز قصه گویی و قصه درمانی در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده است.

از عبدالرضا کردی بیش از 50 تالیف و ترجمه به جا مانده است که از این بین می‌توان به «روش پرورش خلاقیت»، «سلامت معنوی و مدیریت زندگی»،‌ «تربیت خلاق»، «در خلوت دل»، «راه خلاقیت»، «معنویت پژوهشی» و «مبانی نواندیشی، نوآوری و خلاقیت» اشاره کرد.

براساس این گزارش، صبح امروز یک فروند هواپیمای مسیر تهران ـ یاسوج متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان پس از پرواز از مهرآباد به سمت یاسوج از رادار خارج شد. پس از این حادثه در پی برخورد این هواپیما با کوه دنا همه مسافران که شامل 66 سرنشین بودند جان باختند.

منبع: ایبنا

Plan-4

بالا