Plan-3


نوبخت: تا رفع کامل مشکلات کنار مردم زلزله‌زده کرمانشاه خواهیم بود
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تا رفع کامل مشکلات مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، کنار مردم این مناطق خواهیم بود.
 
به گزارش اندیشه کیمیا،  محمدباقر نوبخت، عصر امروز (پنجم بهمن) در نشست ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: کارهای خوبی در مناطق زلزله زده استان انجام شده با این وجود کارهای زیادی نیز هنوز مانده که باید کمک کنیم به انجام برسد.
 
نوبخت افزود: قصد دولت این است با تمام وجود به مردم این مناطق کمک کند و از کنار این مساله تا حل تمام مشکلات نخواهیم گذشت.
 
وی گفت: رفع مشکلات این عزیزان هم مطالبه مقام معظم رهبری از مسئولین است و هم شخص رییس جمهور با تمام وجود علاقمند و پیگیر رفع مشکلات مردم مناطق زلزله زده است.
 
نوبخت به برخی مسائل پیش آمده در جریان بازدید رییس جمهور از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: برخی بداخلاقی ها مانند اینکه گفته شود رییس جمهور در بازدید از مناطق زلزله زده از خودرو پیاده نشد و به میان مردم نرفت ما را دلخور و دلسرد نخواهد کرد و با تمام وجود به مردم این مناطق کمک خواهیم کرد، هر چند که رییس جمهور در بازدید از این مناطق به میان مردم رفت و خواست بین آنان سخنرانی کند، ولی چون جایی برای سخنرانی نبود از او خواستند روی ماشین برود و از آنجا با مردم سخن بگوید.
 
وی همچنین با بیان اینکه نیاز است اعتبارات دیگری جهت بازسازی مناطق زلزله زده تزریق شود، گفت: در اولین جلسه هیات دولت در روز یکشنبه هفته آینده این موضوع را مطرح خواهیم کرد.
 
رییس سازمان برنامه و بودجه افزود: یکسری موارد خاص هم وجود دارد که در سرفصل کمک‌ها دیده نشده و توافق کردیم استاندار استان این موارد را هماهنگ و اعلام کنند. ما نیز اگر از اختیارات سازمان برنامه و بودجه باشد انجام می دهیم و اگر نیاز به اخذ اجازه قانونی از هیات دولت داشت موضوع را در دولت پیگیری خواهیم کرد.
 
وی همچنین با تقدیر از تلاش استاندار و نمایندگان استان، خواستار ارائه گزارش پیشرفت کار مناطق زلزله زده بصورت هفتگی به او شد.
 
نوبخت پیش از این جلسه به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رفت و از نزدیک با مردم این مناطق گفت و گو کرد.
 
منبع: ایسنا
برچسب‌ها

Plan-4

بالا