Plan-3


برف، باران و مه‌گرفتگی در برخی از محورها

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور از بارش برف، باران و مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید در برخی از محورهای کشور خبر داد.

به گزارش اندیشه کیمیا، سرهنگ نادر رحمانی در مورد وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و قزوین شاهد بارش برف هستیم. همچنین این وضعیت در محورهای پونل-خلخال، اسالم-خلخال در استان گیلان، سردشت - مهاباد در آذربایجان غربی، سراب-اردبیل و ارتفاعات کندوان در استان البرز، پاوه -مریوان در کرمانشاه، دلیجان - اصفهان و دلیجان-قم در استان مرکزی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در استان‌های گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، قم و اردبیل بارش باران مشاهده می‌شود اضافه کرد: این وضعیت در محورهای خوی-ماکو در استان آذربایجان غربی، رامسر در استان مازندران، ایوان‌دره-سنندج و بیجار-سنندج در کردستان نیز وجود دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به محورهایی اشاره کرد که عبور و مرور در آنها با زنجیر چرخ باید انجام شود و گفت: محورهای کوهرنگ-مسجدسلیمان،‌ محدوده گردنه چری و شاه‌منصوری در استان چهارمحال و بختیاری، پاوه-مریوان در استان کرمانشاه و بابامیدان-یاسوج در استان شیراز محورهایی هستند که رانندگان در آنها باید با زنجیر چرخ تردد کنند.

وی همچنین به مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید اشاره کرد و گفت: در محورهای اهر-کلیدر در استان آذربایجان شرقی، مهاباد-سردشت در استان آذربایجان غربی،‌ اردبیل-سرچم در استان اردبیل، اصفهان - تهران و مبارکه - بروجن در استان اصفهان، ساوه-همدان در استان مرکزی و همدان-قروه در استان همدان نیز این پدیده مشاهده می‌شود.

سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی ورودی‌های تهران نیز اظهار کرد: در آزادراه تهران - کرج، محدوده شهرک خاتم، گرمدره و در ادامه تقاطع شهید باکری و شیخ‌فضل‌الله نوری ترافیک سنگین است. همچنین در محورهای پاکدشت-تهران، شهریار-تهران، ساوه-تهران و قم-تهران ترافیک نیز ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

Plan-4

بالا