Plan-3


برای آمادگی کنکور ارشد و دکتری ۹۸ چه باید کرد؟

با توجه به تغییراتی که هر ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود، به نظر می‌رسد که شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و آزمون دکترا ۹۸ نیاز به آمادگی کافی دارد.

به گزارش اندیشه کیمیا، دسترسی به منابع کنکور دکتری و یافتن منابع رایگان آزمون کارشناسی ارشد نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است که فقط از طریق مراجعه به مجموعه متخصص در این زمینه امکانپذیر است. همچنین باید بررسی کرد که رتبه یک دکتری در آزمون سراسری و رتبه‌های برتر کنکور ۹۷ چگونه توانسته‌اند که به این موفقیت دست یابند. با یک بررسی کوچک و ساده می‌توان به این نتیجه رسید که برای کنکور ارشد و دکتری باید از همین حالا آماده شد.

بهترین کلاس حضوری کنکور ۹۸

کیفیت کلاس حضوری کنکور ارشد و دکترا را بر اساس چند عامل اصلی می‌توان فرض کرد. مهم‌ترین عامل قطعا استاد و کیفیت آموزش او است. یکی از مواردی که هزینه کلاس کنکور ارشد و قیمت کلاس آمادگی دکتری را بالا می‌برد، انتخاب استاد مناسب برای آموزش است. باید به خاطر داشته باشیم که آموزش در کلاس آمادگی کنکور ارشد و دکتری با کلاس‌های دانشگاه بسیار متفاوت است. سابقه برگزاری کلاس‌ها نیز در نحوه آموزش بسیار موثر بوده و شما می‌توانید از اینجا با اولین موسسه کنکور ارشد و دکتری آشنا شوید.

بهترین کلاس مجازی کنکور دکتری و ارشد

برگزاری کلاس آنلاین کنکور را می‌توان نقطه عطفی در صنعت آموزش کشور دانست. موسسه آموزش عالی آزاد ماهان را می‌توان به عنوان اولین برگزار کننده کلاس کنکور آنلاین در مقطع ارشد و دکتری در ایران دانست. مزایای این نوع کلاس‌ها شامل: کلاس غیر حضوری کنکور، ارزان بودن نسبت به کلاس حضوری، امکان پرسش و پاسخ با استاد، بهره‌گیری از استادان کلاس حضوری کنکور و... است.

آزمون آزمایشی کنکور با بالاترین جامعه آماری

آزمون‌های آزمایشی کنکور کارشناسی ارشد طی ۸ نوبت و آزمون آزمایشی دکتری طی ۴ نوبت در طول سال برگزار می‌شود. به نظر می‌رسد که این آزمون‌ها که با بالاترین جامعه آماری در آزمون آزمایشی همراه است، می‌تواند به دانشجو در جهت ارزیابی نقاط ضعف و برنامه‌ریزی کنکور کارشناسی ارشد و داشتن برنامه برای کنکور دکتری ۹۸ کمک کند.

کتاب‌های ۱۰۰درصد تطبیق

این عبارتی است که به تازگی و با مراجعه به نشریات موسسه ماهان مشاهده می‌کنیم. در ابتدای سال جاری، این موسسه با بررسی کتاب‌های منابع کنکور دکتری که منتشر کرده و مقایسه آن با پاسخ تشریحی آزمون دکتری ۹۷ ، اعلام کرد که دو کتاب استعداد تحصیلی GMAT و زبان تخصصی TOLIMO با آزمون دکتری ۹۷ دارای ۱۰۰درصد تطبیق بوده که در نوع خود بی‌سابقه است. همچنین در مقایسه‌ای که بین منابع سایر دروس و آزمون ۹۷ انجام شده است، مشخص شد که سایر کتاب‌های چاپ شده توسط این موسسه نیز دارای درصد تطابق بسیار بالایی با کنکور دکتری ‌و آزمون کارشناسی ارشد بوده است.

مهم‌ترین نکته برتری

اگر بخواهیم به صورت دقیق به بررسی و مقایسه موسسات آمادگی کنکور ارشد و دکترا بپردازیم، مهم‌ترین نکته تمایز را می‌توان در ارائه بسته مشاوره کنکور دانست. نقش مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و مشاوره آزمون دکتری به قدری مهم است که معدود موسساتی مانند ماهان با استفاده از رتبه‌های برتر کنکور دکتری ۹۷ و رتبه یک کنکور ۹۷ به ارائه‌ خدمات مشاوره رایگان کنکور می‌پردازند. این موضوع باعث می‌شود که دانشجویان جدید نیز بتوانند از راهکارهای قبولی در کنکور دکتری و برنامه‌ریزی قبولی در کنکور ارشد بهره‌مند شوند

منبع: ایسنا

Plan-4

بالا