Plan-3


تنبیه وحشیانه پسر خردسال توسط مادرش جنجال آفرید

ویدئوی عجیب پسری که به جرم دزدی توسط مادرش به شدیدترین وجه مورد تنبیه قرار گرفت جنجال برانگیز شد.
به اندیشه کیمیا: ویدئویی که به تازگی منتشر شده است تنبیه وحشیانه یک پسر خردسال توسط مادرش را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که توسط دوربین تلفن همراه یکی از شاهدان عینی تهیه شده است مشاهده می‌شود در حالی که این زن پسر خود را با طناب به پشت موتورسیکلت بسته است وی را در خیابان به دنبال خود می‌کشد. در حالی که کاملا مشخص است پسر خردسال درد می‌کشد، اما این مادر سنگدل بی اعتنا به فرزندش به راه خود ادامه می‌دهد.


بنا به ادعای این زن، علت انجام این تنبیه عجیب اقدام به سرقت پول یکی از اقوامش به مبلغ ۲۲۴ یورو و کتمان نحوه خرج آن توسط پسرش بوده است. این در حالی است که به گفته این زن کل دستمزد ماهیانه شوهرش حدود ۳۳۷ یورو است.

این ویدئو در منطقه " لودیان" شهر ژائوتونگ در جنوب غربی چین در استان یونان تهیه شده است. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی در چین با انتقاد فراوان کاربران از این زن همراه شد. بسیاری از کاربران خواهان مجازات این زن شدند.

گفتنی است؛ پلیس با احضار این زن وی را به علت این رفتار غیرقانونی با فرزندش تحت بازجویی قرار داده است. وی در بازجویی به پلیس گفت که تنها قصد ترساندن پسرش را داشته است.

منبع:ستاره ها

برچسب‌ها

Plan-4

بالا